התקשר אלינו עכשיו : 054-7677567

קורס חובבי רדיו

הרשמה לקורס חובבי רדיו

מידע כללי: הקורס מהווה אסמכתא ורישיון להחזיק מכשיר קשר נייד ואו קבוע מעל 1W על פי חוק ואני שמח שרצונך להוציא רישיון חובבי רדיו שישמש אותך בפעילות הפרטית והמיוחדת של יחידת בראל. "בזמני חרום". (יתכן תיקון ב-W והנ"ל בבדיקה).

הרישיון הבסיסי לחובבי רדיו אשר עונה באופן ראוי על צרכי הקשר שלך הוא רישיון דרגה ד'. רישיון זה מקנה רשות לפעילות קשר בתחום 144-146 מגה"ץ ובתחום 330-440 מגה"ץ (יתכן תיקוני טווח תדרים והנ"ל בבדיקה).

לצורך הוצאת רישיון: יש לעבור בהצלחה שתי בחינות בכתב אשר מקיים משרד התקשורת. בחינה בנהלי קשר ובחינה בחומר טכני. ניתן לקיים את שתי הבחינות במועד אחד או שניים. תלוי ברמת המוכנות של הנבחן.

תשלומים: מחיר כל בחינה 60 ₪. תשלום זה מתבצע למשרד התקשורת ישירות. לאגודת חובבי הרדיו יש אתר אינטרנט ובו קורס המכין היטב לשתי הבחינות הנ"ל ומחיר הקורס 400 ₪ (מחיר מיוחד למתנדבי יחידת בראל בלבד! במקום 750 ₪)

סיוע לימודי: באתר חובבי הרדיו הקורס הכולל 60 שעות ע"י וידאו הכולל גם שאלות וחזרה על החומר ומבחנים משנים קודמים. כל אחד יכול ללמוד בקצב שמתאים לו. אחת ל4 חודשים לערך יש בחינות. נציגים של אגודת חובבי הרדיו ידריך שיעור לקראת המבחן על מנת לענות על שאלות בנושאים הדורשים הבהרה, והכל על פי בקשת הלומדים. בהצלחה

Print Friendly, PDF & Email