בוקר טוב ישראל
בוקר טוב מתנדבי יחידת בראל
אומרים וואו כמה אתה כותב ותשובתי שבאמת איני מצליח למצוא זמן לכתיבה פרסומית, ואם כן אז ממש בקושי ובדוחק.

ופה שלושה נושאים בקצרה,
מזה זמן שאיני מצליח לכתוב פוסט מהתנהלותי כהלך סדר היום מיומני ורק כדי לשתף אתכם בטעימה מסדרת מטלות בראל ומטלותי כמייסד מנכ"ל ומפקד יחידת הצלה ארצית.

ובכן ככה, בתקופה האחרונה כבכל יום… שיחידת בראל עסוקה בתוכניות בניית תשתיות התמסדותה (והיא פועלת במקביל לכרישים) ויש לומר באופן גורף שיחידת בראל עסוקה 24/7 ממש גם סביב נושא הנעדרים וכן מתן מענה במשימות שונות למשטרת ישראל והקהילה בכל הקשור בנעדרים ומעבר… ועל הדרך, עוד כמה משימות שאותם דווקא איני רוצה להזכיר פן יתעוררו הכרישים 

כהרגלי, לאחר יום עמוס בפגישות ובסידורים מנהלתיים עומדים על הפרק שתי נושאים עיקריים שאחד מהם היא הדאגה למתנדבים בהענקת יום סדנת עיון בתחום הטראומה האישית וכלה בזיהוי תסמונת טראומתי בקרב החברה. מה הכוונה? כולנו נחשפים למראות לא קלים וחווים את סבלם של האחרים כאשר חלק ניכר אנו מטמיעים בתוכנו ומהם אינינו מתנקים. וזה אחד התסמינים בהם נרצה להתמקד ועל כך תצא הודעה נפרדת ממש בקרוב.

אבל העיקר חברים
בין כל המטלות הוא לא מעט התייחסות פיזית הרוחנית והנפשית קשב ועצה ועוד המון המון מול המתנדבים והפעם גם ביקור חולים אצל שתיים מתנדבי יחידת בראל. בבית חולים שיקומי, רעות בת"א וביקור שני בעיר אלעד.

פומה426, אמיר אבו שאמולה המאושפז עקב פציעה ברגלו השמאלית, בהתהפכות גיפ בשטח כאשר ישב לצידו של נהג גיפאי חדש. לאמיר אבו שאמולה יש עוד תקופה בדרך להחלמה ואנו מאחלים לו החלמה מהירה.

נציב165, קובי שמש השוהה בביתו באלעד לאחר מעורבות בתאונת דרכים בינו שהיה עם אופנוע לבין ג'יפ שעלה עליו אשר על כך גם גרר אותו תחתיו עוד כ10 מטרים. קובי ניצל ממש בנס. כמובן שלקובי נכונה תקופת החלמה ממושכת ואנו מאחלים לו החלמה מהירה.

חייב לשתף, כי יש מכנה משותף בין אמיר וקובי. האמת, הופתעתי… ופה המקום לפרגן לאמיר ולקובי כאחד. הם לא אמרו מילה רעה ולא גילו כעס כלפי אלה שגרמו לתאונה. הם קיבלו זאת כמובן מאליו.

ובמילה,
זו תגובת גבורה של מצילי חיים.
ואתם המתנדבים התותחים, מוזמנים לצאת ולבקר את חברינו ליחידה בבית החלמתם.

זהו חברים.
יום עמוס שבסיומו טעינת סיפוק ליום הבא כהרגלו. ואנו אומרים, שימרו על הגוף והבריאות. ולהיות ערנים מפוקחים וחכמים. אוהב את כולכם

מימון יאיר
מפקד יחידת בראל

Print Friendly, PDF & Email