בקרוב הכתבה המלאה של הידיעה הראשונה ההקפצה ומציאת הגופה המבותרת כשהיא קבורה באדמה במשתלה ציבורית סמוך לביתם של החשודים ברצח…

 

 

 

 

סיפור וסיקור מזעזע שטלטל את מדינת ישראל מקצה לקצה וסוף שבוע לא קל על עם ישראל, הירושלמים ומקורביו של הנרצח סמי מרציאנו ז"ל משכונת ארמון הנציב בירושלים.
כאמור, כתבות והצהרות רבות נכתבו ברשתות השונות ואיך שהוא התפקששו או טושטשו פרטים חשובים עליהם פסחו מהלם מהירות איתור הגופה ובכלל שיחידת בראל היא שפתחה את האירוע עוד לפני שהוגשה תלונה במשטרה. ייתרה מכך יחידת בראל היא שהפנת את מקורבם של הנרצח להגיש תלונה במשטרה.
מייד עם התקבל טלפון (מוצ"ש 13.5.17 21:00 לערך) ע"י מרקו מקורבו של הנרצח, ובהמשך שיחה עם מקורב נוסף בשם צביקה. ומתחקיר ראשוני של יחידת בראל ובעקבות התובנה הקפצנו מיידית מתנדבים והזנקנו אותם לחפש גופה ולא אדם חי בקרבת ביתו.
ידענו בבירור כי שטמנו לנרצח פח ובלשון העם "עשו לו כיפה אדומה"! החשד עלה בין פלילים מעיסקאות לא כשרות ועד למעורבות שכניו עמם היה מסוכסך עמוקות.
חשדנו בשכנים מייד מה שהתברר במהרה כנכון. אותם רוצחים, השכנים חפרו את הקבר בו נקבר הנרצח שנכרה עוד לפני שסמי מרציאנו נרצח. הם עשו את ההכנות מראש והכל היה מתוכנן.
החפירות לאיתור הגופה נמשכו יום שלם ע"י המשטרה ומתנדבי יחידת בראל, בכוחות מתחלפים והפסקות רבות. לכן אין כל סיכוי שבעולם שמי שחפר את הקבר בראשונה זה לא בוצע ביום אחד… אלה נחפר במשך מספר ימים קל וחומר שמדובר ברוצחים גבר ואישה (ואולי אדם נוסף?!)
את כל התהליכים והמסקנות נפרסם בקרוב את הסיפור המלא "ממקור ראשון אשר הוא בידי יחידת בראל" איך שהתחיל ועד סופו המר של האירוע הנ"ל…
רצח בכוונה תחילה עם הכנות מוקדמות לטשטוש כל ראייה מה שלא עבד להם.
עדויות רבות מחברים ושכנים אשר קיבלנו אודות סמי מרציאנו ז"ל אשר ישפכו אור חדש על כל הפרשה.

תמונות בפייסבוק יחידת הגיפים הארצית

ערוץ 2 – 19/5/2017 אולפן שישי – מצויה הכתבה במקור על גילוי הגופה המבותרת.

Print Friendly, PDF & Email