מחובר-pngיחידת בראל, מידע פנימי:
יחידת בראל קיבלה החלטה מקצועית וגורפת שלא לשתף פעולה בשום צורה ודרך עם "ארגון אלו"ן" זאת עקב בעיית אמינות קשה של הארגון ונציגיו.

ההחלטה נובעת בעקבות פרסומים שפורסמו על ידם והגובלים בשקרים קשים והטעיית הציבור, זאת במצח נחושה תוך מצג כזבים שאינו ראוי לגוף הצלה שאמינותו חשובה והיא חוק בל יעבור בזמן חיפושים של נעדרים.

נציגי ארגון אלו"ן סירב לחזור בהם כנגד השקרים שהפיץ ברבים וברחבי הרשת ומעל דף הפייסבוק הרשמי שלהם. בפרסום הם טוענים ומתהדרים כי הם אלו שחיפשו ואיתרו את הנעדרת אסתי וינשטיין ז"ל ונעזרו ברב ומקובל.

פניות רבות שלנו ושל גורם נוסף להניע אותם משקר זה ולמחוק את הפוסט השקרי עלו בתוהו והם התעקשו להמשיך וקיים קמפיין ציבורי על דמה של המנוחה ולהישאר בפרסומם השקרי.

נוסף לראווה הם הציגו מספר רב של צילומים מנציגי הארגון, על קברה של המנוחה כשהוא עוד טרי ואף הגדילו לעשות ולפרסם ידיעה שקרית נוספת ברבים בה מוהל (שתרם כסף לארגון על פי דבריו) הוא זה שעזר להם לאתר את המנוחה. והפצת השקר נבעה רק להדר שמו עקב תרומה שלדבריו נתן להם.

מחובר 2הדבר הוכחש על ידי המוהל חד משמעית בהקלטה טלפונית ובהסבר חד משמעי שלא היה לו שום קשר לחיפושים מלבד תרומה כלכלית כפי שתורם לאחרים.

בשיחה לארגון אלו"ן אלה הגיבו ע"י נציגם בקללות וניתוקי טלפון חוזרים ונשנים ואף הודה שאין בכלל קורס הצלה שאותו פרסמו באותיות ענק של קידוש הלבנה ברשת האינטרנט ועוד בטענה שמספר המקומות לקורס מוגבל.

ארגון אלו"ן הכפיש בפומבי על גבי דף האינטרנט שלהם את הנציג שניסה לברר את פשר הידיעה המוזרה והתבטאו כלפיו במילים קשות על בקשתו לקבל הסבר על פרסום הידיעה השקרית

הראיות והתיעוד שמורים במערכת בראל. על כך שאופי הפרסום מטעמם הינו בעל אופי שקרי ומצג בגלל תרומה.

המעתיק משתף ומשרשר ידיעות שקריות אלו למעשה נותן יד ושותף בהפצת אינפורמציה שקרית.

על כן, חל איסור מוחלט לפרסם בכל מחוזות בראל כל ידיעה היוצאת מטעם ארגון אלו"ן! כמו כן, מתנדבי יחידת בראל מתבקשים אף לנתק כל קשר ומגע עם ארגון אלו"ן והדבר נתון להחלטתכם.

תקציר כתבה אודות אסתי וינשטיין ז"ל בלינק הבא: http://barel.org.il/?p=7917

פרסום ע"י ארגון אלו"ן בפייסבוק:
https://www.facebook.com/Alon24page/posts/954147091364606

ועל פי כל דין, יחידת בראל לא תיתן לפרסומים שקריים להתנוסס במחוזותיה.

 

Print Friendly