נעדרת - אסתי וינשטיין - 100027/6/2016 שלום לכולם. ובמהלך החיפושים אחר הנעדרת אסתי וינשטיין

הודעה זו נכתבה בהערכה בלתי מתפשרת כלפי מתנדבי יחידת בראל ואזרחים שהצטרפו למשימה ובכללם פרסומאים ועוד…

יחידת בראל הוציאה הודעת בקשה להשתתפות בחיפושים ואלה לקחו על עצמם אחריות בלתי מתפשרת והפכו עצמם לפעילים מראשית ועד לאיתור. לא הייתה מנוחה בנפשם של המתנדבים. פניות לשת"פ לגופים אחרים נתקלו באי שת"פ סירוב ואו בתשובות לאי יכולת וכו'. לא נרתענו והמשכנו במשימה.

"שישה ימים ולילות" של חוסר שקט ומנוחה ששררו על מתנדבי יחידת בראל ברחבי מדינת ישראל שלקחו באופן בלתי מפתיע אחריות וכל כולם כאחד היו תחת משימה אחת והיא לאתר את הנעדרת אסתי וינשטיין ז"ל.

ראיון 2כאמור, סריקות חסרי תקדים במדינת ישראל תוך חיפושים שהשתרעו על כל רחבי מדינת ישראל מאילת ועד מטולה ומהים ועד הירדן. הדיווחים מהמתנדבים לא פסקו מלזרום אלי בכל שעות היממה ובמקביל משימות חולקו בכל שעות היממה למתנדבים.

בפעילות הנוכחית יחידת בראל פעלה עצמאית ובלבד. אף גוף לא פנה ואו שיתף מידע ואו הציע את עזרתו ואו שיתף בהערכות מצב מודיעיניות והכוונה משום גוף גם לא ממסדי.

היחידות הפנימיות של יחידת בראל פעלו ללא לאות הן במחלקת המודיעין החקירות והפעלת המתנדבים ע"י סגל מוקדים, סניפים ומרחבים שלקחו חלק בלתי מבוטל במשימות שהוטלו. יתרה על כן הופעלו כיתות מתנדבים ברחבי הארץ שנשלחו למשימות וסריקות ממוקדים ברחבי הארץ כגון מנזרים וקהילות רוח ודת הן בנצרת הר תבור ועוד יבניאל טבריה עפולה אילת ב"ש ת"א ואפשר לכתוב פה כמעט את כל מדינת ישראל. היינו כמעת בכל מקום אפשרי ברחבי המדינה.

שאפו ענק לכל מתנדבי יחידת בראל ולכל האזרחים המכרים משפחת של הנעדרת ומפרסמים ועוד ועוד… כולם כדי לסייע מרצון. לתאם ולעשות כל שיכלו לתת על מנת להציל את אסתי וינשטיין ז"ל.

כאמור וכידוע לכולנו באה הבשורה המרה מכל וביום 26/6/2016 בשעה 13:30 לערך אסתי וינשטיין אותרה ע"י אזרח עובר אורח בעיר אשדוד.

אני כמייסד יחידת בראל איני יודע אפילו איך להודות לכל המתנדבים ובכלל על מה שעשיתם ונתתם מעצמכם. אני כמפקד יחידת בראל שלקח על עצמו להוביל מערך מתנדבים ארצי ולפקד כדי להגיע למטרה על מנת להציל חיים יחד אתכם ואנו עושים זאת לא פעם כבר שנתיים תמימות עם הצלחות ולפעמים גם אכזבות כגון נשוא זה. אני כאדם פשוט רואה את גודל הנחיצות ליחידה כזו שכולה תפארת העם ומדינת ישראל. פה ההוכחה שיחידת בראל יותר מנחוצה ויותר ממה שהמוח האנושי יכול להבין או להכיל.

כולי הערכה אין סופית. אני גאה להיות מוביל דרך לחיים באמצעות המפעל שנקרא בראשיתו מתנדבי יחידת בראל בארץ ישראל כמובן. אני מצדיע לכל אחד ואחד מכם מוקיר תודה ומרכין ראש על כל פועלכם למען המטרה שהצבנו לעצמנו כולנו כאחד.

יחידת בראל תמשיך לעסוק ולהתפתח את המטרות שהצבנו לעצמנו ככולם למען העם ולעצמנו.
יישר כוח, אתם אלופים צדיקים חדורים וממוקדים ואין ולא יהיה כמותכם
בהערכה הערצה ויראת כבוד

מימון יאיר, מייסד
ומפקד יחידת בראל

 

 

קומץ תמונות וכל השאר בפייסבוק
חפק

26/6/2016 חפ"ק במרחב ראשונים

מפת משימות נקודתית שבוצעו בשטח עירוני בניסיון לאיתור הרכב

מפות

מצג מפה ואופן המשימות כפי שהועברו למתנדבים לסריקות בשטחים פתוחים

באשדוד

עם המתנדבים באשדוד בזירת האיתור מהרגעים הראשונים לאיתור הנעדרת

ראיון לטלויזיה

ראיון לרשתות השונות לחדשות האירוע

 לכתבה בוואלה חדשות >>>
נכתב גם בפייסבוק >>>
Print Friendly