בראל - דיווח אנונימי

החל תפקידו ביום 26.3.15 הודח ביום 15.8.2015

הנ"ל החל תפקידו ביום 26.3.2015 והודח ביום 15.8.2015.
קמב"צ בראל לשעבר כיהן בתפקיד קצין קליטה ומיון נחשף כי חתר תחת מפקדו ועקף כל חוק ותקנה אפשרית והודח מתפקידו בשל אי עמידה מדרישות התפקיד תוך הפרות אתיות והתעלמות מאירוע אמת 14.5.15 בו ביום מאחר והיה בראשית טיול ג'יפים בדרום עם מתנדבים וג'יפאים אחרים.

הנ"ל התעלם מאופי תפקידו כקמב"צ בראל וחבירה לגופים אחרים לטובתו האישית וכן טיולים ג'יפים שהפכו לנחלת חייו על חשבון הצלת חיים.

כאמור מיום 15.8.2015 בשעה 10:00 יחידת בראל אינה מפעילה ואו מעסיקה את הנ"ל ואינה לוקחת כל אחריות על כל פועלו באשר הם לאלתר. מסמך מיוחד בנדון הופק ושוגר לכל תחנות המשטרה בישראל. 

חרף זאת ופועלו הוא הצהיר כי בכוונתו להקים יחידה עצמאית משלו מה שמוכיח ראשית של הליך מרד נגד יחידת בראל. ושוב, כל זאת חרף מסמכים מחייבים אשר חתם עליהם. יהיה מיותר לציין כי קיימים מצידו איומים מוזרים ופעילות חתרנית נגד יחידת בראל ומפועל זה נשקלים נגדו מהלכים משפטיים אזרחיים ופליליים.

——————————————–

דרך פועלו של המודח שכיהן עד ליום 15.5.2015

טלפונים והודעות אישיים שקיבלתי ממתנדבים רבים ובם נתבקשתי לכתוב ולספר מה קרה? ומה היו הלך הדברים שהידרדרו משבת 15.8.15… ובכן עקב פועלו בהחלט שראוי לכותבם כי בסופו של דבר שוכנעתי ובצדק לכותבם בתמצית. "הן בווצאפ – בראל מטיילים" והן למאמר זה.

כפי הידוע לכולנו מהותה של יחידת בראל "הצלת חיים".

לאחר שכנועים רבים של המודח שוכנעתי והתרתי קבוצת טיולים בפייסבוק וקבוצת וצאפ לנקלטים חדשים. בין היתר גובשה פעילות חברתית נוספת של טיולים הנצחה לחללים וכן לילדים עם צרכים מיוחדים כולל מפגשי גיבוש מדי פעם באזורים שונים בארץ.

יחידת בראל שפעלה ופועלת מבצעית במרחבים שונים בארץ עם משטרת ישראל וגופי בטחון סומכים על רצינותנו ועל מקצועיותנו וכמובן הזמינות.

ומכורח מציאות זו קיימת ביחידת בראל שרשרת פיקוד חוקים ותקנות.

באחרונה המודח בחר בשיטה של ריבוי טיולים ובין היתר גייס לצד האישי שלו את מתנדבי יחידת בראל וחיבר אותם לקבוצות חיצוניות שברשותו האישית ואו לתוספת הרשומות שנמסרו לידיו. כך המשיך לאגור פרטים על מתנדבים בניגוד לחוק! המודח הגדיל לעשות שפרסם בקבוצות הפייסבוק של יחידת בראל על טיולים לטובת קבוצות שאינם משויכות כלל ליחידת בראל. כל הפעלים הללו נוגדים את תקנות והאתיקה של יחידת בראל וההיגיון בפרט! יותר מכך את אופי התפקיד שאליו המודח משויך ותוך שהדחיק את קצינת גיבוש וטיולים ופעל במקומה ושגם אותה הפעיל בשיטתיות לטובתו ביחידת בראל וכיום היא באותה קבוצה הנקראת "כוכבי השטח 4X4 כמוה עוד רבים…

זה לכשעצמו מראה סוג של מרמה והפרת אמונים והכנה למרד נגד יחידת מצילת חיים, וראייה משקפת ומרמזת וגם מצויה!

בשישי 14.8.15 היה אירוע אמת בבאר שבע, על נעדר אברהם כהן בן 84 אשר לא זכה לטיפול מסור שאם כן אולי הסיכויים היו למוצאו גדולים יותר משל עכשיו והוא טרם נמצא.
המודח בניגוד לתקנות "לא לשלוח הודעת חרום למפקד יחידת בראל אלה התקשרות טלפונית בלבד" זה בחר לשלוח למפקד היחידה וצאפ כך, "בראל10 לטיפולך צריך להקפיץ" ללא פרטים מדויקים והכל עלום לחלוטין! גם כעדור שעות שנצפתה ההודעה זה לא ענה לטלפון. ומכאן התייחסותי לעניין שלא משחקים בהצלת חיים או חיי אדם ויהי מה

כמו כן מקרה דומה אירוע במעלה אדומים ועוד…
הערתי על פעילותיו הבלתי מקצועית ושאינה אחראית במספר רב של פעמים באחרונה וזה לא השתנה לטוב אצלו. יחידת בראל המשיכה להיפגע עקב העיסוק בתחום הטיולים אליו נשאב המודח.

פינצבסקי חנן מאיים בתלונה

זה מה שהתחיל – בתוספת איום מצידו המסגירה אותו כי נחשף על מעשיו

למחרת בוקר שבת 15.8.15 המודח שוב הדחיק את קצינת גיבוש וטיולים ושוב כהרגלו החליט "דווקא ביום שבת" לפתוח קבוצה ולחבר לתוכה מובילים של טיולים. מסע גיבורים אותו החלנו במגעים מכבר בשם יחידת בראל. כשאמרתי לו מדוע בשבת ולמה לא להתייעץ כדי שנעשה תוכנית מסודרת הלא זה לא שכונה… פה מדובר בעמותה ויחידת הצלה בד בבד… ואז המודח החל מטיח בי את תסכוליו במשך דקות ארוכות וניתק הטלפון ולא לפני שאמר כי הוא יוצא מכל הקבוצות וגם יוציא אותי, וכך עשה. הלא הם קבוצות וצאפ של יחידת בראל! האומנם… בדפדוף בוצאפ ראיתי את כל התנתקויותיו ולמרבה הפלא הוא נשאר בקבוצה של הטיולים! כמובן הוצאתי את המודח מקבוצה זו ואז הוא העלה הילוך ורשם זה מה שהתחיל. כלומר על הוצאתו מקבוצת הטיולים של יחידת בראל. הוא אמר שזו הקבוצה שלו. האומנם

לכל מסע ואו פעילות בשם הארגון בראשות יחידת בראל יש צורך באישור פנימי של העמותה תחת החוקיות שבדבר. המודח התעלם מחוקי מדינת ישראל ויחידת בראל ופעל עצמאית ללא הבחנה חרף כל ההפצרות שהופנו כלפיו.

מכאן ברור שהמודח עקף סמכויות בכוונה תחילה והפעיל ללא היתר וללא סמכות בעלי תפקידים אחרים תוך שעשה הכל כדי לזכות בתפקיד סגן מפקד יחידת בראל באמירות רמזים וכו' למפקד יחידת בראל.
בחיבור דברים, זכרני כי בעבר נאמר ע"י מתנדב אחר שהכיר את המודח היטב, מצתת "אתה לא מכיר אותו, הוא ינסה להשתלט על היחידה. ככה הוא עשה בכל מקום." כיום לאחר שנה תקופה לא קצרה – משפט זה מקבל אותות של אמת העידו.

בקצרה מכפי שכתוב לעיל הרשימה שברשותי ארוכה יותר ומחדליו גבלו וחוסר עקביות אחריות משמעת ואף מקצועיות. יתרה מכך המודח לא מסר מלבד קומץ דוחות על מבצעיות של אירועים ופעילות שביצע מראשית תפקידו ועד ליום הדחתו! המודח הגדיל לעשות ובחר לנטוש את יעוד היחידה ותפקידו "הצלת חיים" לטובת טיולי ג'יפים תוך הסתה של מתנדבים וגורמים אחרים הקשורים ליחידת בראל ללכת בעקבותיו והצליח עם מספר לא מבוטל המוכיח מרד כדי לפגוע ביחידת בראל או במייסדה על חשבון יחידת בראל על חשבון הצלת חיים כדוגמא זו וברור כי יש לנו פה מרד מתוכנן מראש והשאלה מדוע…

לא אחר לבוא ובאה ידיעה כי במהלך תפקידו הוא ביקר ביחידה אחרת ואף כיום הוא חבר שם כמנצח מהמניין. האומנם…

וקורא נכבד: לכל יש ראיות מוצקות!

19.5.15 חנן מוציא אירוע לאחר הדחתו 15.8.15

קבוצת כוכבי השטח 4X4 הוקמה ע"י חנן המודח דרכו וחבריו מניעים אזרחים תמימים ומתנדבים מהשורה ובכך מונעים הצלת חיים. נוסף פועלו הוצאת אירועים באופן פרטי המנוגדים לחוק!

קמב"צ בראל נטש את המערכה ללא חפיפה וטען בהודעה תן לי תאריכים ואכתוב לך דוחות… האומנם… כך באחרים פגע וגם ביחידת בראל ביודעין וספק שלא. מאחר ולא התרתי לו לעשות כל העולה על רוחו כי הוא באופן שיטתי סיכן את המתנדבים את העמותה ואת יחידת בראל בדרכיו מחוץ למסגרת תפקידו שגם זה לא בוצע כהלכה ובניגוד לחוקים והתקנות.

מפועל זה יוצא ובאמת מי שמרגיש שיחידת בראל כבדה עליו ולא עבורו להציל חיים ושאינו חלק מהמערך ורצונו חפץ רק בטיולים רשאי לעזוב כפי שעשו אחרים בדרו של קמב"צ בראל המודח על פועלו.

ביחידת בראל מתנדבים רק מי שבאמת חפץ לשמח ולהציל חיים.

אומנם המודח מאיים על מפקד יו"ר ומייסד יחידת בראל בתלונה על הטרדה תוך טענה שחווה נזק שנה שלימה. לא קצת הזויים דבריו?!

15.8.2015 הדחת קמב-צ בראל

מסמך הודעה המועבר כחוק למשטרת ישראל

אובכן הקמב"צ הודח בגין חתירה תחת הצלת חיים מרד והסתה ובפרט שהעדיף טיול ג'יפים על תחקיר קצרצר של אירוע נעדר בסיכון חיים וממשי והיום 16.9.2015 הנעדר הנ"ל אברהם כהן בן ה-84 טרם אותר.

פה מסתבר שאותו מודח כבר לא היה מחובר למשמעות המושג מה זה הצלת חיים.

וב"ה המשך טוב לכולנו

 

 

Print Friendly, PDF & Email