עצבותאלירן סויסה שהוכרז נעדר בסיכון הקפיצה את יחידת בראל. יחידת שהוזנקה למקום מצאה משפחה חסרת אונים משוועת לכל סיוע אפשרי כדי למצוא את אלירן. נערך תחקיר ראשוני ועל פי כן הוזנקו כוחות לחיפוש הנעדר כשהיעד העיקרי ביום השני לחיפושים באזור וינגייט ועד לשפיים כל רצועת החוף ועד לכביש החוף.

היחידות שפעלו ברצף האירוע הם משטרת ישראל יחידת בראל, איחוד הצלה, יחידת ג'יפים ברשות שי ארבל וכן יחידת הכלבנים ברשות מייק יעקוב ועוד בני משפחה ואזרחים. כולנו בכוחות רבים נעו לכיוון כל פיסת מידע שהזדמן במהלך החיפושים.

לצערנו היום 12.4.2015 קיבלנו את הבשורה המרה. הנעדר אלירן סויסה ז"ל נמצא ללא רוח חיים. כאש בשדה קוצים בושרה הידיעה בין היחידות השונות ואלה דעכו לתוך עצמם בכאב עמוק.

זרהודעה יצאה למתנדבי יחידת בראל כך: שלום לכולם זו הודעת תפוצה כלל ארצית של יחידת בראל לאחר שבוע של חיפושים יום וליל בחלקים נרחבים באזור השרון אחר הנעדר אלירן סויסה ז"ל הגיעה הפרשיה העצובה לסיומה. היום 12.4.2015 בשעות הצהרים נתגלתה גופתו של אלירן ז"ל. אני מודה לכל המתנדבים שהשתתפו בחיפושים והשקיעו מאמץ בניסיון למצוא את הנעדר. חברים, יתכן ואם היינו בכוחות נרחבים אולי היינו מצליחים לעשות יותר. אך ברור שהחג הכריע גם מצידו. בקשתי המיוחדת ממתנדבי יחידת בראל לעשות כל מאמץ והשתדלות על מנת שאולי נוכל למנוע מצב דומה בעתיד. תודה לכולם ותנחומים למשפחה מימון יאיר מפקד יחידת בראל

זה המקום ובכאב עמוק יחידת בראל מביעה צער עמוק על שלא הצליחה להשיב את אלירן סויסה ז"ל למשפחתו כשהוא בריא ושלם ובחלופה כואבת זו מביעה צער עמוק עד כאב על אובדן יקירם. מי ייתן ולא תדעו עוד צער לעולם. אמן

 

תמונות בפייסבוק הקלק פה

Print Friendly