4.4.2015 נעדר4/4/2015 חג הפסח, מוצ"ש 22:00 כולם בחי משפחתם סועדים ומתאחדים וממש בשעה זו מתקבל ביחידת בראל טלפון ע"י מפקד מחוז מרכז של יחידת בראל מר עמית אריה. זה מדווח למפקד היחידה על נעדר חולה אלצהיימר שיצא לטיול יומי משעה 18:00 ולא שב. בהחלטה ספונטנית ביותר למען הצלת חיים לשמה קמה יחידת בראל בוצע הערכת מצב ויצאה הודעה למתנדבי מחוז מרכז ומחוז ת"א על מצב מוכנות בשאלה למתנדבים מי זמין למוכנות.

כעבור מחצית השעה יצאה הודעה על אירוע אמת ומתנדבי יחידת בראל עשו את דרכם לנקודת הכינוס ליד בית הנעדר. על פי הערכת מצב ראשונית הוחלט לסרוק בשנית ובשלישית את כל הגנים הציבוריים כל הכבישים בסביבה הקרובה והכל ברדיוס של 10 ק"מ לפחות. פה הרגע והמקום לפרגן ולהודות למתנדבי יחידת בראל ולחברי השומר החדש בשמנו ובשם משפחת הנעדר ומברכים את הירתמותכם למען מטרה נעלה זו!

תחקירים נוספים שבוצעו עם בני משפחה בשיתוף משטרת ראשל"צ ויחידת בראל הוחלט לבחון כיוונים נוספים כגון הימצאות הנעדר מחוץ לעיר מגוריו כולל פניות לבני משפחה המורחבת ותחנות משטרה ברחבי הארץ.

ביחידת בראלשעה שקיפלנו התארגנות ועברנו למתכונת חיפש מצומצמת ותוך הערכות מצב התקבלה ידיעה. יתכן והנעדר נמצא בעיר באר שבע ובבדיקות מול הגורמים המשטרתיים אכן מסתבר כך. תוך 20 דקות עלינו לניידת משטרתית השוטר הקהילתי מפקד יחידה בראל וגלית ק. פיקוח ועשינו דרכנו דרומה לבאר שבע על מנת להשיב הנעדר חזרה לביתו ולחיק משפחתו.

07:00 הנעדר כבר היה בביתו כאשר כולנו שמחים והתמונה אומרת הכל!!!

07:43 מתקבלת הודעתו של קצין התורן ואלה מילותיו:
יאיר תודה רבה רבה על הסיוע הרב באירוע, על הרצינות, ההשקעה והזמינות שלכם לאירוע, כיף לדעת שיש לנו על מי לסמוך בעת הצורך שיתנו סיוע, מעריך מאוד את הסיוע, אשמח שתעביר את ההודעה הזאת לחבר׳ה שלכם, אני העברתי זאת לפיקוד התחנה שלי, שבוע טוב ושוב תודה
אוראל כהן תחנת ראשל״צ

ובכן,
כולנו חוזרים לשגרה עם הרגשה של טעם טוב לחיים בעשייה והצלת חיים פרופר.

תמונות נוספות בפייסבוק הקלק פה

 

Print Friendly, PDF & Email