בראל - עץ הקיוםהודעת יחידת בראל לקהל הציבור והמתנדבים בישראל,

k5041617באחרונה לאחר הסתה / המרדה או מה שיהיה ואיך שזה נראה מזוית של כל עין ותובנה וכפי שנתפס ביחידת בראל פרסומים והתנהגות של הגופים מוכרים כמו זק"א וגיבורים קטנים המוכרים במדינת ישראל על פועלם ועשייתם אלה ניצלו מעמדם כדי לנגח את יחידת בראל בשל פנייה ציבורית להירתמות לקראת השלגים של 19 לפברואר 2015.

כאמור זה החל כשיצאה הודעת תפוצה לאזרחי מדינת ישראל ע"י מחלקת קליטה ומיון של יחידת בראל להירתם ולהתנדב ליחידות הג'יפים ולשאר היחידות בין אם באמצעות הרדיו ואו בתפוצות דוא"ל ממאגר פנימי, פייסבוק ואו כזה שהגיע אלינו ע"י חבר מביא חבר ועוד וכלה במסרוני Sms ווצאפ עקב סופת שלגים מאיימת הקרבה לארצנו.

תגובתם של גופים ארגוניים אלה היו שליליים מלווים גם באיומים והם נהגו כמי ששלט בעולם המתנדבים כבעלים בלעדיים. הם הגדילו בכך שטענו כי פרצנו למאגר נתונים וכי השתמשנו במידע שלא כדין ועוד ועוד. חשוב לציין שההתנגחות התבררה בסיכומו של דבר כי יחידת בראל לא באה להם טוב. אותם ארגונים אלה הציגו את הדברים בזוית כפי שרצו שיראו עד כמה שאפשר שלילי ולהשפיל את יחידת בראל ומייסדה.

אף על פי הוחלט ביחידת בראל להוציא מייל תפוצתי צמוד ככל האפשר לאלה שהיו קודם בהודעה והסברה מצידה וגם נתבקש שמי שאינו מעוניין להיות בתפוצה פשוט שישיב "הסר אותי". כאמור אחוז קטן ביקש להסיר מתפוצה וכך היה. אף על ולמרות זאת אותם גופים המשיכו ופנו  בצורה של נידוי מיחידתם מאחר והסברתי את האמת ונדרשתי להשיב חפצים רשומים על שמי ללא הסבר הגיוני מנומק בצינורות המקובלים.

פה המקום לפנות אל גופים אלה ולהזכיר להם כי יחידת בראל אינה עוסקת בהסתה מלחמה ואו כל טענה כפי שפרסמו ברבים. יחידת בראל פונה לקהל הציבור למען הירתמות וסיוע במגוון פועלנו למען הצלת חיים ואיכות הציבור ומזמינה את אותם ראשים להגיע וליישר קו לפעול ולהתחזק יחדיו וכשזה יקרה בהחלט נעלה זאת בפרסום כלל ארצי בכל המדיות האפשרויות.

בברכה
מחלקת הדוברות

Print Friendly, PDF & Email