נ ע ד ר – שאסור לחפש
ישראל מכלוף עדיין לא אותר
נעלם מביתו בנסיבות מסתוריות ביום 3/3/18 ומסתמן לכאורה כמו שהמאמצים סביבו דואכים בהמרצה.

יחידת בראל עדיין עוקבת!
מאז קיבלנו את הודעה במהלך החיפושים סביב ביתו והיישוב בבית נקופה ושיחה טלפונית עם אשת הנעדר איה מכלוף אותה יזם דווקא יאיר מימון נדרשנו בהפתעה גמורה להפסיק את החיפושים אותם ניהלנו 31 ימים רצופים.

חצי שעה אחר כך קיבלנו הודעת ווצאפ ממנה על דרישה חד משמעית להפסיק את החיפושים "בטענה שמה שיאיר מימון מדבר איתה נשמע לה כאיום". יום לאחר מכן קיבלנו דרישה ע"י עורך דין קובי קמר אותו שכרה וזה דרש מיחידת בראל להפסיק את החיפושים לאלתר תוך טענות מאשימות הזויות לחזק את תוכן מכתבו על אי חוקיות עמותת בראל. לציין שחודשיים אחר כך קיבלנו אסמכתא של גוף ציבורי וסעיף 46א אותו מקבלים רק לאחר ניהול תקין מרשם העמותות.

בנוסף איים שאם נפרסם את המכתב הוא יפעל נגד יאיר מימון ויחידת בראל כאחד בתביעות משפטיות.

מכתבים שעו"ד קובי קמר שיגר לכל מען דבעי. בלי הבחנה ובלי סנטימנטים. ועל מי הוא מגן ולמה. הזוי, או אנושי, או מה באמת קורה פה. תעלומה.

מכתבים שוגרו לגוף ראשון – ראשונים לקבל מכתב, וברו שאינו ברשותנו. גוף שני בהמשך אל – יאיר מימון ו- יחידת בראל.

ובכן, הוצאו מכתבי שרשרת ע"י אשת הנעדר באמצעות עו"ד קמר יעקב לכל מען דבעי. עדויות על גבי עדויות עומדים באין מענה והקרקע דוממת. והמעט שלפנינו מעיד: שיחה עם אשת הנעדר בדרישה להפסיק את החיפושים לאלתר. גם צילום מסך הוצאפ יעיד על כך. שיחה עם עו"ד קמר יעקב לדרישותיו נשמעו הדברים זהים. מה גם המכתב שהתקבל מעו"ד קמר בשם אשת הנעדר איה מכלוף לידי עמותת בראל… וליאיר מימון מפקד יחידת בראל כשהעתקים פוזרו לכל עבר. מכתב תגובה מטעמנו ע"י עו"ד מוטי אדטו זוכה לתגובת נגד לתגובה ולמה דרך מרשו. כאמור עוד מכתב חוזר לתגובה ע"י עו"ד קמר יעקב לעו"ד מוטי אדטו ועו"ד אדטו משגר למרשו יאיר. בקיצור סרט. מה כבר רצינו, והוא למצוא את ישראל מכלוף הנעדר מזה זמן רב.

עותק מכתב שהופנה ליאיר מימון במקור הועתק ל, משטרת ישראל, רשם העמותות, גם לכתב טלויזיה שערך כתבה על דמותה של יחידת בראל נבהל וברח. אל הורי הנעדר, כמובן שעורבו גם אחיותיו ושאר משפחתו של הנעדר ברמה של מסתבר או לכאורה "הסתה" נגד יאיר מימון מפקד יחידת בראל והכל כדי לטרפד החיפושים וחס ושלום כנראה לכאורה, מציאת הנעדר. הזוי.

ייתרה מכך ושלא באופן רשמי, נמסר לנו כי ליחידת בראל צו הרחקה מבית הנעדר ואפילו מבית נקופה. לא קיבלנו דבר ולו חצי דבר בנדון. אז למה… ודי ברמיזה לחכימה כי מישהו ממש לא מעוניין בשירות שלנו והוא תכלס, למצוא את ישראל מכלוף.

יחידת בראל הייתה קרובה לאיתור או חשיפת הפרשה ואז מציאת הנעדר ישראל מכלוף. הרגשנו שהיינו סביב התעלומה כל העת. אנשים ושכנים רמזו לנו שאנחנו בכיוון. ולציין, הם פחדו שמא יחשפו להיוועדותם כלפנו. 31 ימי סריקות אינטנסיביות + חיפשנו ואף הגענו למצב שהתחלנו לחפור באדמה במקומות חשודים. שכלל מן הסתם וכדרך אגב שאלות על הסביבה הטבעית באזור מגוריו.

ובכן, תעלומה שקופה כן או לא – מה באמת הסיבה שנדרשנו להפסיק את החיפושים ע"י אשת הנעדר איה מכלוף כי אם כל כך היה חשוב לרעייתו ומשפחתו שנאתר אותו. אם בכלל, לא שאנו צריכים אישור לכך, אבל מתי באמת יתקבל אור ירוק מאשת הנעדר שנחזור ולחפש את יקירה בעלה ואב ילדיה הנעדר ישראל מכלוף שנעלם בנסיבות לא הגיוניות מאז  יום  שבת בבוקר 08:30 – 3/3/2018.

צפייה בפנייתה הנרגשת של אשת הנעדר – צילום יחידת בראל
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1840432752667640&id=847962551914670

 

 

ברשותך מידע ?!
חייג: 054-7677567 או 100 למשטרת ישראל


 

Print Friendly, PDF & Email